QuarticOn CDXP

Inteligentne narzędzia dla sklepu internetowego, dzięki którym zachęcisz klienta do zakupów, zaoszczędzisz czas i zarobisz więcej.

Rekomendacje produktowe

AI Smart Search


Marketing automation

Dowiedz się więcej

CRM

AI i Machine learning

Segmentacja

Chatboty

i inne.

Pobierz prezentację produktową

Rekomendacje produktowe

Rekomendacje produktowe

Rekomendacje produktowe

AI Smart Search

Marketing automation

CRM

AI i Machine learning

Segmentacja

Chatboty

QuarticOn w liczbach

50

pracowników

CEO – Paweł Wyborski

Warszawa

Praga

Plymouth

Oddziały QuarticOn w Europie

100 000 ×

= 10 000 000

produktów w feedach, które codziennie przetwarzamy

330

sklepów

20

w

krajach

Po przetestowaniu różnych wariantów dostępnych na rynku, DUKA zdecydowała się powrócić do narzędzi QuarticOn. Już przy pierwszym kontakcie urzekła mnie jakość obsługi klienta. Warto też zaznaczyć, że sam panel jest przejrzysty i czytelny, a jego obsługa nieskomplikowana. Do wdrożenia podeszliśmy kompleksowo i skorzystaliśmy z pełnej oferty. Dzięki temu, mamy całościowy pogląd na to, co uległo zmianie i jakie są tego efekty, a te są naprawdę imponujące. Przede wszystkim, w pierwszym miesiącu po wprowadzeniu rekomendacji sprzedaż wzrosła o 11% a po wdrożeniu Smart Search o kolejne 14%. Po statystykach widzimy, że klienci lepiej odnajdują się na naszej stronie, zostają na niej dłużej, a większość z nich kończy zakupy złożeniem zamówienia. Wynika to przede wszystkim z personalizacji oferty, wyeliminowaniu pustych wyszukiwań i skutecznej komunikacji. Jednak największą niespodzianką jest dla nas 40% wzrost ogólnej liczby użytkowników, którzy korzystają z zastosowanych na stronie nowoczesnych narzędzi – a to zasługa zmiany domeny na 1st party. Brawa dla QuarticOn za elastyczność i dobry research rynku!

Aleksandra Burdon

Starszy Specjalista ds. Performance Marketingu

Kontakt

Skontaktuj się z nami

 

* pole obowiązkowe


Administratorem danych osobowych jest QuarticOn S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo ich poprawiania oraz dostępu do jej danych. Dane osobowe będą przetwarzanie stosownie do wymogów wskazanych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. nr 101 poz. 926. z 2002 z późn. zm.).

Kontakt

Adrian Bera

Business Development Manager

adrian.bera@quarticon.com
+48 884 636 875

© 2022 QuarticOn S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.