ZA DARMO PRZEZ 3 MIESIĄCE!

E-COMMERCE A COVID-19

RECEPTA: SMART SEARCH

Cel: wzmocnienie odporności Twojego biznesu

Skorzystaj z oferty

Obecna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa to dla każdego biznesu czas próby i mobilizacji w zakresie podejmowanych działań, ale też ogromna szansa na rozwój. Dlaczego? Szacuje się, że udział handlu elektronicznego w handlu ogólnym wzrośnie dwukrotnie w przeciągu kolejnych 12 miesięcy. Niezależnie więc od tego, czy zmagasz się ze spadkiem obrotów czy cieszysz się wzmożonym ruchem, teraz jest dobry moment, by wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać rozwiązań, które zwrócą klientów w kierunku Twojego sklepu i usprawnią jego funkcjonowanie. Bądź jak Jack Ma (Albo Chuck Norris :)

oferta promocyjna trwa do: 30.06.2020

  • Amazon.com w związku ze wzrostem sprzedaży online zapowiedział zwiększenie zatrudnienia o 100 000 osób.
  • W 2002-2003 roku zaś kwarantannę społeczeństwa chińskiego w trakcie pandemii SARS wykorzystał Jack Ma, założyciel Alibaba, zdalnie tworząc w zespole 6-osobowym największy dziś e-commerce na świecie.

Czy wiesz, że...

Chcemy Ci pomóc w tym pełnym wyzwań czasie, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji to, co możemy i mamy najlepsze, czyli naszą technologię opartą na sztucznej inteligencji:

Smart Search bezpłatnie na najbliższe 3 miesiące

Głównym zadaniem sprzedaży online jest łączenie klienta z oferowanymi produktami. Klienci chcą łatwo i szybko znajdować produkty, którymi są zainteresowani, a rolą sklepu internetowego jest pomoc klientowi w ich znajdowaniu.


Według statystyk 65% klientów opuszcza sklep internetowy, ponieważ nie są oni w stanie szybko wyszukać produktu. W dodatku, ponad 40% odwiedzających sklep internetowy natychmiast przechodzi do pola wyszukiwania, a to generuje nawet do 30% wszystkich przychodów.Dlaczego warto postawić właśnie na wyszukiwarkę?

Wewnętrzna wyszukiwarka jest najprostszym i najbardziej oczywistym narzędziem w sklepie, jednak w większości przypadków nie rozpoznuje potrzeb klientów i zamiast pomagać im w zakupach, zachęca do zrezygnowania z nich.

Masz pewność, że u Ciebie jest inaczej? Sprawdź to:

1. Sprawdź literówki

2. Sprawdź odmianę fraz

Czy otrzymujesz wynik po wpisaniu słowa z literówką lub błędem ortograficznym, np. bót zamiast but, waliska zamiast walizka?

Czy otrzymujesz wynik po wpisaniu słowa w różnej wersji odmian językowych tj. walizki, walizkę, walizce?

3. Sprawdź synonimy i fonetykę

Czy otrzymujesz ten sam wynik, jeżeli wpiszesz synonimy wybranego słowa, np. wisiorek = naszyjnik lub fonetycznie dżins, ajfon, tiszert?

4. Sprawdź czas odpowiedzi

Jak szybko otrzymujesz wynik po wpisaniu frazy? Nie powinno to trwać dłużej niż 0,5 sekundy.

Jeżeli wyszukiwarka w Twoim sklepie nie pokazała wyników lub chcesz je dopasować lepiej, nasze narzędzie pomoże Ci rozwiązać ten problem.

Dostępne funkcjonalności:

Sugestie wyszukiwania w trakcie pisania

Po pojawieniu się pierwszych liter hasła, wyszukiwarka wyświetli najbardziej prawdopodobny wynik, np. Wal” zostanie uzupełnione do „Walizka”.

Autouzupełnianie potrafi zwiększyć konwersję z wyszukiwania aż trzykrotnie.

Wyniki w kilka sekund

Czas to pieniądz, zwłaszcza w handlu elektronicznym. Dostarczając swoim klientom szybkie wyniki do zapytania, sprawiasz, że nie mają czasu zastanawiać się, czy konkurencja byłaby szybsza. Po kliknięciu w "Zobacz więcej wyników wyszukiwania" wszystkie wyniki zobaczysz na pop-upie.

Literówki, synonimy? Żaden problem!

Najnowsze rozwiązanie QuarticOn czyta w myślach klientów, rozpoznając błędną pisownię we wprowadzanych hasłach i obsługując synonimy.

Jeans i dżins znaczy dla nas to samo! :)

Rozumiemy złożone zapytania

Rozłożymy hasło „walizka kabinowa” na czynniki pierwsze, rozróżniając produkt: walizka i typ: kabinowa.

Responsywność

Prawie 60% osób, które kupują online, korzysta w tym celu z telefonu komórkowego. Responsywność funkcjonalności oznacza dla Twojego klienta komfort, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta.

Brak bariery językowej

Dzięki naszemu narzędziu, odpowiesz na zapytania każdego klienta – nawet tego na drugim końcu świata. Smart Search obsługuje aż 35 języków.

Dostępne funkcjonalności:

Oceniaj i wykorzystuj skuteczność naszego działania

Panel klienta daje Ci możliwość wglądu w statystyki efektywnościowe narzędzia, takie jak:


sprzedaż, CTR, konwersja fraz, popularność słów kluczowych, puste frazy, ranking sprzedanych produktów, trendy, statystka sprzedaży produktów dzięki danej frazie.


Poza tym, dane zebrane na podstawie pełnej analizy zachowań użytkowników na stronie sklepu można wykorzystać przy kampaniach SEM.

Oceniaj i wykorzystuj skuteczność naszego działania

Optymalizacja oferty produktowej

Dzięki analizie fraz, dla których nie znaleziono produktów uzyskasz jasny pogląd na to jakich produktów aktualnie niedostępnych w sklepie szukają Twoi klienci. Sprawdzisz też jakie produkty najlepiej sprzedają się z danej frazy wyszukiwania, a także które wyróżniają się najlepszą konwersją.

Jeszcze lepsze dopasowanie wyników

Dzięki wykorzystaniu wcześniejszych doświadczeń oraz preferencji zakupowych użytkowników Twojego sklepu, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do każdego klienta.

A jak to wygląda na żywo?

A jak to wygląda na żywo?


Samodzielne wdrożenie


Wdrożenie z pomocą zespołu QON


Załóż konto w naszym panelu klienta i dodaj na swoją stronę wygenerowany specjalnie dla Ciebie skrypt.

Szczegóły implementacji wyślemy

Ci w wiadomości e-mail po wypełnieniu formularza.

Jeśli wolisz, abyśmy przygotowali wszystko za Ciebie, jesteśmy do Twoje dyspozycji.

Ta opcja wymaga jednak dodatkowej opłaty, która ustalana jest indywidualnie.

Implementacja:

Implementacja:

Pamietaj, że klienci kupują tam, gdzie widzą odpowiedź na swoje potrzeby. W czasie rosnącej konkurencji i większej popularności zakupów bez kontaktu z drugim człowiekiem, szczególnie ważne jest, by znaleźli ją u Ciebie.

Skorzystaj z oferty

Pamietaj, że klienci kupują tam, gdzie widzą odpowiedź na swoje potrzeby. W czasie rosnącej konkurencji i większej popularności zakupów bez kontaktu z drugim człowiekiem, szczególnie ważne jest, by znaleźli ją u Ciebie.

Pamietaj, że klienci kupują tam, gdzie widzą odpowiedź na swoje potrzeby. W czasie rosnącej konkurencji i większej popularności zakupów bez kontaktu z drugim człowiekiem, szczególnie ważne jest, by znaleźli ją u Ciebie.

Zaufali nam* pole obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest QuarticOn S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo ich poprawiania oraz dostępu do jej danych. Dane osobowe będą przetwarzanie stosownie do wymogów wskazanych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. nr 101 poz. 926. z 2002 z późn. zm.).
Regulaminu promocji*.

© 2019 QuarticOn S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.