E-COMMERCE A COVID-19

RECEPT: SMART SEARCH

ZDARMA NA 3 MĚSÍCE!

Cíl: větší odolnost vašeho byznysu

Současná situace spjatá s šířením koronaviru je pro každý byznys doba zkoušek a mobilizace, ale i velká šance pro rozvoj. Proč? Odhaduje se, že podíl elektronického obchodování v obecném obchodování v průběhu následujících dvou let stoupne. Bez ohledu na to, zda se potýkáte s poklesem obratů, nebo máte radost ze zvýšené návštěvnosti, teď je vhodná doba, abyste vzali věci do vlastních rukou a hledali řešení, která povzbudí zákazníky na vašem eshopu a vylepší jeho fungování. Budťe jako Jack Ma (anebo Chack Norris :)

Skorzystaj z oferty
Przycisk
Využít nabídku
Chtěli bychom Vám v tom těžkém období pomoci, a proto nabízíme to nejlepší, co můžeme - naši technologii, založenou na umělé inteligenci:

Smart Search ve verzi autocomplete vyhledávače na 3 měsíce zdarma.

Promo nabídka trvá do: 30.06.2020

  • Amazon.com oznámil zvýšení zaměstnanosti o 100 000 lidí kvůli nárůstu prodeje online, mnoho velkých společností podnikne podobné kroky.
  • V letech 2002–2003, během čínské pandemie SARS založil Jack Ma, zakladatel Alibaba, největší elektronický obchod na světě v týmu 6 osob.

Víte o tom, že...

Hlavní úkol online prodeje je propojení zákazníka s nabídkou. Zákazníci si přejí jednoduše a rychle najít produkty, o něž mají zájem, a rolí eshopu je pomoct jim je najít.


Podle statistik 65 % zákazníků odchází z eshopu, protože nedokážou najít produkt rychle. K tomu, více než 40 % návštěvníků okamžitě využívá k vyhledávání, což generuje až 30 % všech příjmu.


Vlastní vyhledávač je nejjednodušší a nejvíce využívaný nástroj v eshopu, ačkoli ve většině případů nerozpoznává potřeby zákazníků a místo pomoci s nákupem má za následek jeho opak.


Jste si jistí, že u vás to probíhá jinak? Ověřte si to:

Proč je dobře soustředit se právě na vyhledávač?

1. Podívejte se na překlepy

2. Ověřte si deklinaci

Dostanete správný výsledek, když napíšete slovo s překlepem např. kůfr místo kufr, zavasadlo místo zavazadlo?

Máte správný výsledek, když napíšete slovo v různých variantách tj. zavazadlo, zavazadla, zavazadlu?

3. Ověřte si synonyma a fonetiku

Máte správný výsledek, když zadáte synonyma určitého slova např. kufr= zavazadlo nebo foneticky ajfon, tyšert?

4. Ověřte si dobu odezvy

Jak rychle po zadání dotazu získáte správný výsledek? Nemělo by to trvat déle než 0,5 sekundy.

Pokud váš vyhledávač nezobrazil výsledky, anebo byste je chtěli lépe přizpůsobit, náš nástroj vám dokáže s tímto problémem pomoct.

Dostupné funkcionality:

Návrhy během psání

Když se ukážou první písmena, vyhledávač zobrazí nejvíce pravděpodobný výsledek, třeba „zav” se doplní do ,,zavazadlo”. Doplňování dokáže zvýšit konverzi až třikrát.

Výsledky během pár sekund

Čas jsou peníze, obzvlášť v e-commerce. Jestli poskytnete svým zákazníkům rychlé správné výsledky vyhledávání, nebudou mít čas přemýšlet o tom, zda by byla Vaše konkurence rychlejší. Po kliknutí na „Zobrazit další výsledky vyhledávání“ se zobrazí všechny výsledky v rozbalovací nabídce.

Překlepy? Synonymy? Žádný problém!

Nejnovější řešení od Quarticonu čte zakazníkovy myšlenky a rozpoznává chybný pravopis v dotazech. Zvládá i synonymy a složité fráze. Jeans a džíny je pro nás totéž! :)

Dokážeme porozumět složitým dotazům

Rozdělíme dotaz „kabinové zavazadlo” a rozlišíme produkt: zavazadlo a typ: kabinové.

Responzivní verze

Téměř 60 % lidí, kteří nakupují online, vyžívají mobily. Responzivní design znamená pro Vašeho zákazníka komfort a to bez ohledu na nástroj, jenž používá.

Bez jazykových překážek

Díky našemu nástroji odpovíte každému klientovi - dokonce i na druhém konci světa! Smart Search je dostupný již v 35 jazycích.

Dostępne funkcjonalności:

Hodnoťte a využijte efektivitu naší aktivity

Panel zákazníka vám umožňuje přehled statistik účinnosti našeho nástroje jako jsou:

prodej, CTR, konverze frází, popularita klíčových slov, prázdné fráze, hodnocení prodaných produktů, trendy, statistika prodeje prodaných produktů díky dané frázi.

Kromě toho lze pro kampaně SEO, SEM a PPC použít údaje shromážděné na základě analýzy chování uživatelů na webových stránkách obchodu.

Oceniaj i wykorzystuj skuteczność naszego działania

Optimalizace produktové nabídky

Díky analýze frází, pro které nebyly nalezené výsledky, získáte představu o tom, jaké momentálně nedostupné produkty vaši zákazníci hledají. Dozvíte se také, které produkty se z dané fráze prodávají nejlépe a které mají nejlepší poměr konverze.

Vyšší úroveň přizpůsobení

Díky využití z dřívějších nákupních zkušeností a preferencí vašich zákazníků jsme jim schopni lépe přizpůsobit výsledky vyhledávání.

A jak to vypadá živě?

A jak to wygląda na żywo?


Samostatná implementace


Implementace pomocí týmu QON

Vytvořte si účet v našem administračním panelu, přidejte tagy pro sběr dat a vložte si unikátně generovaný měřicí script do hlavičky stránky svého webu. Podrobnosti implementace vám zašleme mailově po vyplění formuláře.

Pokud si přejete, abychom připravili všechno místo vás, jsme vám k dispozici. Tato možnost je však placená a cena se určuje individuálně.

Implementace:

Implementacja:

Pamatujte si, že zákazníci nakupují tam, kde vidí odpověď na své potřeby. V období rostoucí konkurence a větší popularity nakupování bez styku s ostatními je důležité, aby tuto odpověď našli právě u vás.

Využít nabídku

Pamietaj, że klienci kupują tam, gdzie widzą odpowiedź na swoje potrzeby. W czasie rosnącej konkurencji i większej popularności zakupów bez kontaktu z drugim człowiekiem, szczególnie ważne jest, by znaleźli ją u Ciebie.

Pamietaj, że klienci kupują tam, gdzie widzą odpowiedź na swoje potrzeby. W czasie rosnącej konkurencji i większej popularności zakupów bez kontaktu z drugim człowiekiem, szczególnie ważne jest, by znaleźli ją u Ciebie.

Důveřují nám

* Správcem osobních údajů je společnost QuarticOn S.A. se sídlem ve Varšavě, Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Varšava. Poskytování údajů je dobrovolné. Subjekt údajů má právo je změnit a získat přístup k jejich údajům. Osobní údaje budou zpracovávány v souladu s požadavky stanovenými zákonem o ochraně osobních údajů ze dne 29. srpna 1997 (zákon č. 101, položka 926 z roku 2002, ve znění pozdějších předpisů).

© 2019 QuarticOn S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.